Dostawa

Indigo Decor deklaruje zlecenie wysyłki zamówionych towarów zewnętrznej firmie kurierskiej, nie później niż 5 dni roboczych od zaksięgowania płatności za zamówione produkty. Nie dotyczy to zamówień z wybraną opcją „płatność przy odbiorze”

Dostawa realizowana jest przez pośrednika: firmę kurierską PATRON SERVICE w terminie przez niego deklarowanym tj.1 do 2 dni Roboczych (dostawa następuje wyłącznie w Dni Robocze do godz.16.00 z wyłączeniem sobót, niedzieli i świąt). Koszt dostawy realizowanej przez firmę kurierską nie obejmuje wniesienia towarów do mieszkania/domu i ich montażu.

Na terenie Warszawy i okolic, istnieje możliwość dostawy z wniesieniem, koszty wniesienia ustalane są indywidualnie, w zależności od rodzaju wniesienia i ciężkości produktu.

Zamówienie można odebrać osobiście w naszym salonie:
– Sklep Indigo Decor Janki al. Krakowska 37

Szacowane zmiany terminu dostawy zostaną niezwłocznie podane do informacji Klienta, który będzie wówczas uprawniony do odstąpienia od umowy. Roszczenia odszkodowań z tytułu niedotrzymania terminów w takich przypadkach są wykluczone.

W przypadku złożenia zamówienia na więcej niż jedną sztukę towaru o dużych gabarytach, Sklep zastrzega sobie możliwość kontaktu z Klientem w celu ustalenia zmiany kosztów transportu.

W przypadku nieskutecznego dostarczenia zamówionego towaru za pośrednictwem firmy kurierskiej z winy użytkownika, „Indigo Decor” dokona ponownej przesyłki pod warunkiem pokrycia jej kosztów przez Klienta. W przypadku trzykrotnego zwrotu zamówionego towaru „Indigo Decor” zastrzega sobie prawo do wypowiedzenia umowy.

Koszty dostawy produktu ponosi każdorazowo klient portalu, za wyjątkiem dostaw będących przedmiotem oddzielnych ustaleń z „Indigo Decor”.

W przypadku stwierdzenia wyraźnych uszkodzeń zewnętrznych paczki, użytkownik ma prawo do sporządzenia wraz z kurierem protokołu oraz powiadomienia „Indigo Decor” o tym fakcie pisząc na adres biuro@indigomeble.home.pl

Nasze towary dostarczamy wyłącznie na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.

Chcesz zobaczyć na żywo?

Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego!

Salon Indigo Decor Janki

Janki (gm. Raszyn),
al. Krakowska 37
tel. +48 22 715 65 35
tel. +48 697 989 906

janki@indigodecor.pl


Godziny otwarcia:
pn-sb 9:00-19:00
nd (handlowa) 11:00-18:00

Menu Indigo DECOR

Kontakt

888 088 440

biuro@indigodecor.pl