Latarnie, lampiony, świeczniki …

24 października 2016

Latarnie, lampiony, świeczniki to bezcenny element dekoracyjny na jesienno-zimową aurę.

Czym byłaby nasza przestrzeń mieszkalna bez ciepłego ogniska domowego, zwłaszcza, że jesień w pełni, a coraz zimniejsze noce przywodzą na myśl świąteczno-zimowy klimat. Zapalone świece – oprócz nastroju, barwy, zapachu – mają też ogromne znaczenie symboliczne w prawie wszystkich religiach świata. Pozwalają nam się wyciszyć, zrelaksować i zatrzymać we wszechobecnym biegu, dlatego wymagają pięknej oprawy!

latarnie-lampy-oswietlenie-1

INDIGO DECOR dysponuje całą gamą latarni, latarenek oraz świeczników, które podkreślą charakter wnętrza w stylu eklektycznym, rustykalnym, glamour, aż po zdecydowany industrial.

Miedziana barwa latarni CUPRUM z przyciemnianym szkłem idealnie odnajdzie się w przestrzeniach loftowych oraz na zielonych ozdobnych tarasach.

Unikatowy kolor i dopracowany design podkreślą wysmakowany gust właścicieli niebanalnych aranżacji.

latarnie-lampy-oswietlenie-3

Natomiast niklowane proste formy latarni i latarenek LAURA, dostępne w atrakcyjnych cenowo setach znajdą zastosowanie w domach i mieszkaniach stylizowanych na styl New York, Glamour czy styl francuski. Ich zróżnicowane rozmiary przyozdobią eleganckie stoły, korytarze czy też balkony. Udekorują wnętrze przemyślanym dodatkiem, który idealnie wtopi się w stylistykę, nie wprowadzając zbędnego chaosu.

latarnie-lampy-oswietlenie-4

Drewniane świeczniki SIMPLE PROVANCE, w formie patynowanych postumentów, czy dyskretnie fornirowanych podstawek na świece podkreślą rustykalny, czy prowansalski styl wnętrz – ciepłych i przyjaznych naturze.

Wełniany pled, kieliszek wina i Twoja prywatna przestrzeń rozświetlona blaskiem latarnianych ferii czy rustykalnych świeczników – to przyjemna wycieczka po arkanach dobrego stylu.

latarnie-lampy-oswietlenie-5

Celebrujmy jesienno-zimową aurę, dopieszczając swoje zmysły i zmieniając przestrzeń wokół nas na jeszcze piękniejszą.

Zachęcamy do eksperymentów!
Zespół INDIGO DECOR

Chcesz zobaczyć na żywo?

Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego i outletu.

Salon Indigo Decor Janki

Janki (gm. Raszyn),
al. Krakowska 37
tel. +48 22 715 65 35
                kom. +48 697 989 906

OUTLET Indigo Decor Janki

Janki (gm. Raszyn),
ul. Leszczynowa 1
kom. +48 733 339 474

Salon Indigo Decor Poznań

CH Głogowska 425
60-004 Poznań
kom. +48 607 682 828