4 rzeczy, które muszą się znaleźć w eleganckim biurze

17 października 2018

Każde biuro spełnia przynajmniej kilka funkcji. Jego wyposażenie musi być na tyle wygodne, byśmy mogli zatonąć w lekturze lub skupić się na działaniu. To właśnie w biurze odwiedzają nas nasi goście, więc powinno się ono również odpowiednio prezentować. Nie zapominajmy przy tym o najważniejszej, praktycznej stronie – nawet najbardziej eleganckie i stylowe biuro nie będzie dobrym miejscem pracy, jeżeli zabraknie w nim niektórych elementów wyposażenia. Jak wypracować ten idealny kompromis? Podpowiadamy.

Eleganckie biuro do stylowego gabinetu – meble z drewna wciąż nie mają konkurencji

Solidne, drewniane biurko to jeden z najważniejszych elementów, który powinien się znaleźć w Twoim gabinecie. Naturalne drewno jest najbardziej szlachetnym i eleganckim surowcem, jakie możemy sobie wymarzyć. Mebla z drewna mają w sobie subtelny urok wytworności, dodający szyku każdemu pomieszczeniu. Blat powinien być odpowiednio duży, by zagwarantować komfort pracy i możliwość wygodnego rozłożenia książek, dokumentacji czy laptopa. Ogromne znaczenie ma ponadto to, co znajduje się pod blatem, czyli wszelkiego rodzaju szafki i szuflady – muszą pomieścić wszystkie niezbędne do pracy akcesoria.

 

 

Drewniany sekretarzyk – mniejsza alternatywa do niewielkich gabinetów

Jeżeli Twoje biuro jest stosunkowo niewielkie, a pokaźne biurko zajęłoby zbyt wiele miejsca, możesz zastąpić je sekretarzykiem. Liczne szafki i szufladki pomieszczą najważniejsze rzeczy, chociaż prawdopodobnie będziesz musiał pomyśleć też o regale lub komodzie. Sekretarzyki wyróżnia stosunkowo drobna budowa, dzięki której wyglądają wytwornie i subtelnie nawet w małych pomieszczeniach.

biurko-drewniane-sekretarzyk-kolonialne-nano biurko-drewniane-sekretarzyk-kolonialne-nano-2

Regały, komody i kufry – praktyczna strona drewnianych mebli

Chociaż konsekwentnie zmierzamy w stronę przenoszenia wszelkich procesów do Internetu, wciąż nie ma mowy o całkowitym pozbyciu się dokumentacji. Wiele osób w trakcie codziennej pracy sięga także po książki, które podkreślają urok oraz powagę biur. Właśnie dlatego w Twoim gabinecie obowiązkowo powinien znaleźć się drewniany regał bądź drewniana biblioteczka. Ich rozpiętość jest naprawdę imponująca – od niewielkich szafek, po imponujące biblioteki. Jeżeli jednak potrzebujesz nieco więcej miejsca, ale nie chcesz w swoim gabinecie umieszczać kolejnej szafy lub komody, zainteresuj się niebanalnymi kuframi i skrzyniami, które pozwolą Ci wygodnie przechować część rzeczy, a przy tym posłużą za pełnoprawne siedzisko.

drewniana biblioteka

komoda drewniana kolonialna

Witryna do biura – idealne miejsce na najcenniejsze przedmioty

Jeżeli zgromadziłeś wyjątkowo imponującą kolekcję książek – bądź też posiadasz hobby, którego efektami chciałbyś pochwalić się przed współpracownikami i znajomymi – rozważ zakup witryny. Ten niedoceniany mebel jest równie praktyczny, jak komoda, a przy tym w dyskretny sposób zdradza swoją zawartość. Co więcej, na umieszczonych w niej rzeczach nie osiada kurz, co tym bardziej czyni ją świetnym miejscem na Twoje skarby. Witryna to także dobry wybór na barek, jeżeli w Twoim gabinecie brakuje miejsca na osobny, dedykowany temu celowi mebel.

witryna-z-drzewa-palisander-natural-livingwitryna-drewniana-kolonialna-jali-2

Chcesz zobaczyć na żywo?

Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego!

Salon Indigo Decor Janki

Janki (gm. Raszyn),
al. Krakowska 37
tel. +48 22 715 65 35
tel. +48 697 989 906

janki@indigodecor.pl


Godziny otwarcia:
pn-sb 9:00-19:00
nd (handlowa) 11:00-18:00

Menu Indigo DECOR

Kontakt

888 088 440

biuro@indigodecor.pl