Bielone meble francuskie AMELIA

7 października 2016

Kolekcję AMELIA cechuje prostota, funkcjonalność oraz piękne wykończenie woskowym i przecieranym bieleniem części powierzchni. Szlachetne drewno akacji oraz mangowca sprawia, że są to meble na lata do wszystkich przestrzeni utrzymanych w klasycznym stylu.

Meble bielone Warszawa

Bielona konstrukcja zwieńczona drewnianymi fornirami w odcieniach beżu i szarości tworzy kwintesencję ponadczasowego piękna. Żaluzjowe drzwiczki podkreślone metalowymi, prostymi uchwytami przywodzą na myśl lekki skandynawski klimat. Bielone meble z kolekcji Amelia posłużą do umeblowania wielu przestrzeni jak salon, jadalnia, gabinet czy sypialnia. W ofercie znajduje się efektowna wyspa-stół z winiarką, stanowiąca praktyczny element meblowy obdarzony niezwykłym urokiem dekoracyjnym.

Klasyczne biurko z obszernym miejscem do pracy, praktyczną szufladą oraz zamykanymi szafkami porządkującymi przestrzeń. Łóżko w dwóch rozmiarach do sypialni małżeńskich jak i pokojów dziecięcych oraz szereg regałów, szafek i stolików pomocniczych niezbędnych do ergonomicznych aranżacji przestrzeni.

Chcesz zobaczyć na żywo?

Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego!

Salon Indigo Decor Janki

Janki (gm. Raszyn),
al. Krakowska 37
tel. +48 22 715 65 35
tel. +48 697 989 906

janki@indigodecor.pl


Godziny otwarcia:
pn-sb 9:00-19:00
nd (handlowa) 11:00-18:00

Menu Indigo DECOR

Kontakt

888 088 440

biuro@indigodecor.pl