Latarnie, lampiony, świeczniki …

24 października 2016

Latarnie, lampiony, świeczniki to bezcenny element dekoracyjny na jesienno-zimową aurę.

Czym byłaby nasza przestrzeń mieszkalna bez ciepłego ogniska domowego, zwłaszcza, że jesień w pełni, a coraz zimniejsze noce przywodzą na myśl świąteczno-zimowy klimat. Zapalone świece – oprócz nastroju, barwy, zapachu – mają też ogromne znaczenie symboliczne w prawie wszystkich religiach świata. Pozwalają nam się wyciszyć, zrelaksować i zatrzymać we wszechobecnym biegu, dlatego wymagają pięknej oprawy!

latarnie-lampy-oswietlenie-1

INDIGO DECOR dysponuje całą gamą latarni, latarenek oraz świeczników, które podkreślą charakter wnętrza w stylu eklektycznym, rustykalnym, glamour, aż po zdecydowany industrial.

Miedziana barwa latarni CUPRUM z przyciemnianym szkłem idealnie odnajdzie się w przestrzeniach loftowych oraz na zielonych ozdobnych tarasach.

Unikatowy kolor i dopracowany design podkreślą wysmakowany gust właścicieli niebanalnych aranżacji.

latarnie-lampy-oswietlenie-3

Natomiast niklowane proste formy latarni i latarenek LAURA, dostępne w atrakcyjnych cenowo setach znajdą zastosowanie w domach i mieszkaniach stylizowanych na styl New York, Glamour czy styl francuski. Ich zróżnicowane rozmiary przyozdobią eleganckie stoły, korytarze czy też balkony. Udekorują wnętrze przemyślanym dodatkiem, który idealnie wtopi się w stylistykę, nie wprowadzając zbędnego chaosu.

latarnie-lampy-oswietlenie-4

Drewniane świeczniki SIMPLE PROVANCE, w formie patynowanych postumentów, czy dyskretnie fornirowanych podstawek na świece podkreślą rustykalny, czy prowansalski styl wnętrz – ciepłych i przyjaznych naturze.

Wełniany pled, kieliszek wina i Twoja prywatna przestrzeń rozświetlona blaskiem latarnianych ferii czy rustykalnych świeczników – to przyjemna wycieczka po arkanach dobrego stylu.

latarnie-lampy-oswietlenie-5

Celebrujmy jesienno-zimową aurę, dopieszczając swoje zmysły i zmieniając przestrzeń wokół nas na jeszcze piękniejszą.

Zachęcamy do eksperymentów!
Zespół INDIGO DECOR

Chcesz zobaczyć na żywo?

Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego!

Salon Indigo Decor Janki

Janki (gm. Raszyn),
al. Krakowska 37
tel. +48 22 715 65 35
tel. +48 697 989 906

janki@indigodecor.pl


Godziny otwarcia:
pn-sb 9:00-19:00
nd (handlowa) 11:00-18:00

Menu Indigo DECOR

Kontakt

888 088 440

biuro@indigodecor.pl